Napredak remizirao u novoj proveri

• 26. januar 2015.

• 19:06

Fudbaleri kruševačkog Napretka odigrali su još jednu kontrolnu utakmicu na pripremama u Staroj Pazovi.

Rival kruševačkom superligašu bila je ekipa Bežanije, a njihov duel završen je bez pogodaka, rezultatom 0-0.

Napredak je tokom prvog poluvremena bio bolji rival, Aleksandar Đoković je bio najbliži postizanju gola, ali nije uspeo da iskoristi odličnu priliku, pa je u toj situaciji stativa spasila gol Bežanije.

U nastavku je trener Napretka Slavko Matić ukazao priliku i mlađim snagama, od kojih se najviše istakao mladi golman Stefan Stojanović, koji je odbranio i jedanaesterac za Bežaniju i sačuvao remi Kruševljanima.

Dodajmo još i da su u ekipi Napretka danas nastupili i bivši vezni igrač Voždovca Dušan Pantelić (1993. godište, prošao kroz omladinsku školu Rada), kao i Nemanja Trajković (1991. godište), defanzivac beogradskog BASK-a koji se nalaze na probi i na treneru Matiću je da odluči da li će njima dvojici biti ponuđen ugovor.

Napredak će na pripremama u Staroj Pazovi boraviti do 3. februara, a u planu su još dve kontrolne utakmice.

NAPREDAK - I poluvreme: Popović Z, Luković, Frimpong, Paunović, Urošević, Stanojević Mi, Gobeljić, N’Diaje, Dimitrov, Bajić, Đoković.