Napredak nastavio sa pobedama, Zemunu ni Neca Tomić nije pomogao

• 04. novembar 2018.

• 15:19

Prva današnja utakmica 15. kola Superlige pripala odličnim Kruševljanima.

Ekipa Milorada Kosanovića igra u sve boljoj formi kako sezona odmiče i iz kola u kolo se polako penje na tabeli, a najnovija potvrtda stigla je danas u Zemunu, gde je Napredak kao gost slavio sa 2:0.

Rezultatska neizvesnost trajala je do 75. minuta, a onda je Vulić postigao vodeći gol i najavio konačan rasplet, da bi deset minuta kasnije Boranijašević potvrdio trijumf Kruševljana.

Nekadašnji vezista Partizana Nemanja Tomić danas je upisao svoj drugi nastup od dolaska u Zemun, ovoga puta je u 36. minutu zamenio povređenog Kukuličića, ali nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz u ovom susretu.

Napredak je upisao svoju šestu pobedu od početka sezone u Superligi, sada je na petom mestu sa 25 osvojenih bodova. Zemunci s ostali na 12. mestu sa 13 bodova.

Superligaški program se nastavlja utakmicama od 16 časova, kada se sastaju Mačva Voždovac, odnosno Rad - Spartak ŽK, a od 19 časova Partizan dočekuje Vojvodinu.