nedelja 10.12.2017.
14:57

Uzbudvljivo na stadionu Pod Bagdalom, Napredak vodi na poluvremenu.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Fudbaleri Napretka i Partizana igraju derbi 21. kola Superlige Srbije, a domaći na poluvremenu vode rezultatom 1:0.

Početak meča je odložen, potom i prekinut posle 15 minuta, pa je poluvreme trajalo sat vremena.

Partizan je imao tri dobre prilike po izuzetno teškom terenu, koji je najviše uticao na lošu realizaciju Tavambe, Ožegovića i štopera Mileta.

Kazna je usledila u 34. minutu, Boranijašević je bio asistent, odlično je prošao po desnoj strani i asistirao Vukanoviću koji beži Vulićeviću i pogađa za 1:0.

Grobari su i ovaj put nezadovoljni igrom levog beka Miletića koji nije uspeo da zadrži Boranijaševića pa je ovaj igrač opet bio na udaru kritičara.

12 Komentara

Jovan Petrovic_fb
Monday, 11.12.2017
02:16

Idi Djukicu od ovih papaka i otpadaka. Odveo si nas do nokaut faze, od titule nema nista jer je Iliev sve sto je vredelo rasprodao, ti si svoje odradio, sad neka dodje neki papak za trenera.

ercov
Sunday, 10.12.2017
17:47

Da li je moguce da samo izostanak golobradog Milenkovica napravi ovoliko promaje u odbrani Partizana i da li je moguce da izostanak Djurdjevica i Leonarda napravi od ove ekipe jedan bezidejan, neefikasan i prosecan tim u srpskom fudbalu !? Ne, nije moguce, ali sa fudbalskim filozofom Djukicem i sve nemoguce, postaje i te kako moguce.

02:05

Za Milenkovica manje-vise. Ali da li si ti normalan pa se pitas kako to da je Partizan bez Lea bezidejan, i neefikasan i prosecan bez njega i Djuke.

trifun
13:10

A da li si ti normalan kad napišeš da je u najlepšoj akciji Partizana u kojoj su učestvovala 4fudbalera najmanje zaslužan strelac.Čime si razmišljao,da se nisi najeo bunjika,ako izostavimo strelca onda nema ni gola,šta misliš ti genije o tome.

Debeljko sa Čukarice
16:34

Kad je tesko tu je Mazic.

djordja
16:30

meni se utroba pomjeraod Djukica...on bi i od sadasnjeg PSG napravio prosjecnu ekipu

RG VILI
19:39

Harmonikas je Djukic,trener nikada nece biti

zg partizan igokea
16:20

Jedno pitanje. Ako partizan ne postigne gol, utakmica ce se produziti: a.) 6 minuta b.) 9 minuta c.) dok partizan ne postigne gol

Che NS
16:15

Zna li neko za koliko golova koje je Partizan primio,nije kriv levi bek Miletic?!