18:11
Izvor: Sportske.net, fknapredak.rs

To je ocena trenera Kruševljana Saše Štrpca, posle trijumfa njegovog tima nad Donjim Sremom u 14. kolu Superlige.

fknapredak.rs/SlobodanSimić

Posle dva uzastopna poraza, od Voždovca i Partizana, Napredak je proteklog vikenda savladao Donji Srem pred svojim navijačima, rezultatom 3-1 i izašao iz zone ispadanja.

Naravno, posle ove važne pobede, trener Kruševljana Saša Štrbac imao je dosta razloga za zadovoljstvo, ne samo rezultatom, već i načinom na koji je Napredak trijumfovao.

''Napredak igra najlepši fudbal, mogli smo da već u prvom poluvremenu vodimo sa tri gola razlike! Mi smo ekipa koja iz jedne dobre igre zna sebi da zagorča život. Današnja utakmica je odlična, zasluženo smo pobedili i zahvalio bih se publici koja je od prvog minuta utakmice bila uz nas. Ovu pobedu posvećujem svom stručnom štabu'',
poručio je Štrbac posle utakmice.

A da bi i proleće dočekali van opasne zone, Kruševljani će morati da ostvare dobar rezultat i u poslednjem jesenjem kolu narednog vikenda, kada će ići u goste beogradskom Radu.