Nakon poraza od Voždovca oglasio se Vuletić i podigao veliku buru!

09:10

Hoće li stići odgovor sa druge strane Topčiderskog brda?

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri Partizana sinoć su poraženi u 11. kolu Linglong Superlige Srbije od Voždovca na domaćem terenu.

"Crno-belima" je presudio iskusni Marko Dević, ali pobeda "zmajeva" bi mogla ostati u senci sporno dosuđenog penala nad Mašovićem, kao i prekida zbog bakljade domaćih navijača.

Pre toga, Crvena zvezda je u sedmom minutu nadoknade vremena postigla gol za pobedu u Kruševcu nakon veoma inteligentnog poteza Marka Marina iz slobodnog udarca.

Sve to nije moglo da promakne potpredsedniku Partizana Vladimiru Vuletiću koji je u svom stilu prokomentarisao dešavanja u Beogradu i Kruševcu.

"Ne znam, možda i istrunem u Humskoj ulici ali meni je draži ovakav poraz u 97. minutu nego onakva pobeda u 97. minutu", napisao je Vuletić na Tviteru.

31 Komentara

Consigliere 1927
Monday, 07.10.2019
15:40

Jel ovaj covek ima sliku a da oko njega nije, tanjir, viljuska i noz?

svetski prvaci 1991
14:04

Bucko,nećeš ti istrunuti u Humskoj,jer ima vas nekoliko koji treba da se uklone iz kluba i da nezavirivaju kod komšija.Prestanite više sa foliranjem i obmanama naroda.

mrgud1_dq
13:25

Sve Zvezdine utakmice su zatvorene,osim protiv Partizana.Iz proverenih izvora:Voždovac bio premiran protiv Partizana.Nije sporno premiranje,to je uobičajeno.Nije uobičajeno da ih premiraju od NAŠIH,državnih para kao što to radi "lebdeći duh Marakane".Dno dna.

NemanjaaVidiiiicNo1
12:09

Pa tebi ce uvek porazi biti drazi,navika je cudo..inace ne znam dal ga je sramora penala natka,penala i crvenog pavlovica zbog udarca u glavu rvackim zahvatom,ili sto je udaren ben u glavu i nije sviran penal i crveni,i degenekov gol,ne znam bas zbunjujuce

carbone
11:56

Jel ti Zvezda kriva sto vam vas Masovic nije dao jos dva cista gola, stozio uNatkovu ruku u 11 metara nije sudija video ,sto vam je sudija produzio utakmicu 6 min da ne bi izgubili..Ne kmecite vise,da ste toliko dobri dobili bi juce bez problema.Cim nije po vasem ne valjaju sudije?

Nemanjici
11:13

Gubitnici ce uvek biti gubitnici. To je razlika sto pobednik pobedi u 97 a gubitnik izgubi u 97 minutu. Gubitnici se predaju vec u 10 kolu a pobednici segnu zube i vredno rade.

ZubA
11:10

E moj profesore sto se nisi oglasavao na 90+10 pobede? Bese to ne tako davno. Licemeru.

Superliga
10:44
MarkoSi
10:42

Neverovatan spiner i generalno bedan lik. Razmišljam samo da li je je svestan kompletne situacije i igra igru ili je jako glup pa ne razume. Bilo kako bilo, srpski fudbal tone sve dublje. Bodovi protiv "večitih" su zabranjeno voće za ostatak lige i podrazumevajuće je da se za titulu bore isključivo večiti (ovome doduše doprinose i čelnici drugih klubova koji su ili bili u upravi večitih ili maštaju da jednog dana to budu). Sada se vidi koliko nedostaje Bata Butorović. Čovek je napravio projekat koji bi danas verovatno Vojvodinu doveo do titule, ali su na žalost posle njegove smrti nesposobnjakovići to razorili.

REVØLT
Tuesday, 08.10.2019
15:05

Ne, ti si sigurno pametniji od njega, hajde mu objasni ono sto nije razumeo.

REVØLT
Thursday, 10.10.2019
12:51

Ti jesi ironican, ali, ja prozimam materiju svidelo se to vama ili ne.

MarkoSi
10:01

Drago mi je da bar ti razumeš. Da prožimaš materiju.

keža
10:28

Smoriste vi sve nas sa tim vašim saoštenjima, dopisima, napadanjem jedni na druge, hajde već jednom počnite da igrate fudbal ali onaj fudbal za dušu sviju nas pravih ljubitelja fudbala, tad će biti mnogo bolje u Zvezdi i Partizanu a i svima nama koji volimo fudbal

Bojan Samardzic
10:09

Sta je tvitao Vuletic nakon utakmice Zvezda-Olimpijakos?

09:54

Posle silnih pobeda partizana u prethodnih 2 godine u 100 minutu,pedofil ima hrabrosti da izjavi ovako nešto. Da li mu je slučajno bilo žao što je Voždovac bio oštećen za dva penala?

magister
09:53

Vuletić čini se zaista više nego navija, verovatno se može reći i to: voli Partizan. Uz to, Vuletić zaista jeste doktor prava, ne verujem da je prepisivao na času. Međutim, Vuletić je preterano zagrižen, nažalost nije jedini, i već sam jednom ovde pisao, to je prosto tradicija u Partizanu - da se ima negativan stav prema Zvezdi. To je - bezveze. Hajde da mi nađemo način da pobeđujemo u kontinuitetu i osvojimo ovu titulu. Hajde da dočekamo proleće u Evropi (i mi i oni) i tako stignemo do dva predstavnika za LŠ. Hajde da ih zezamo kad/ako osvojimo titulu. A da nam bude drag poraz? Zašto? Nisam još gledao, danas ću. Verujem, moguće je da je sudija pogrešio, ali to je normalno, dešava se. Mi smo ukupno podbacili, bili nemoćni da damo gol do 90+1. A onda je i, čitam, i mali Šehović, koji se toliko dugo kiselio, a baš sam ga želeo u timu - pogrešio. Ali i to je normalno. Setimo se kako je Urošević, na dve, tri utakmice uzastopce prošle godine, pravio užasne greške. I? Sad igra na reprezentativnom nivou. Idemooooo!!! Vuletiću, nauči da se ponašaš gospodski. Ostavla dvojica na V, ostavite već jednom Partizan na miru.

REVØLT
15:06

Zasto je bezveze? Sta mi imamo od tog navijanja za njih? Tu debelo gresite.

REVØLT
09:51

Veoma inteligentnog Hahaha Opet potpaljujete i pravite problem tamo gde ga nema, a problema svakako vec ima dosta tako da nije potreban jos neki. Sta je trebao da napise?!

15:07

Dosta je zvezde, Partizan ima da nastavi da postoji i da se takmici, oni NE.

Djovinko
09:44

Mi kao da zivimo u Hondurasu. Kakvu vi iz Partizana propagandu vodite pa to je strasno.Sudija je produzio utakmicu PET minuta a faul je dosudjen tacno u 95:08. Inace u nadoknadi tih PET minuta pola minuta ili cak JEDAN MIN skoro je izgubljen zbog prekida kada je sudija isterao jednog clana strucnog staba domacina.I to svi mi znamo ali necemo da pomenemo.Vec slusamo i trpimo teror coveka koji veze sa sportom nema.Faul je postojao,gol je REGULARAN koliko god se to vama prevarantima ne svidja.Sudija je dosudio nepostojeci penal a nije dosudio penal koji je postojao.I drago mi je sto ga je Ben promasio.Inace ne tako davno,igrao se mec Borca iz Cacka koji je takodje bio produzen PET MINUTA, Zoran Tosic je u 90+8 napravio faul u napadu,igraci Partizana su krenuli u odbranu a sudija je dosudio slobodan udarac za Partizan i Tosic daje gol.Sve sto ste pokvareniji sve vam se vise vraca.

REVØLT
15:06

Gde li vas samo pronalaze tako ''bistre''...

Stefan Zvani Mile
09:39

Preterase ga vise... Igrajte fudbal i jedni i drugi manite se vise saopstenja. Sta je cilj? Da opet krenu navijaci na ulicama da ratuju braneci stavove ovih foteljasa sa "saopstenjima"? Treba kao u svim normalnim ligama, kazne za klub i osobe koje komentarisu i stavljaju pritisak na rad saveza, sudija... Kod nas se na sve strane optuzuju, godinama, a niko nikad ne odgovara. Lako se sve to resava, skines po par boda klubu kad god neki funkcioner pokrene svoje "krstaske ratove", i za Zvezdu i za Partizan isto. Ovo ne vodi nigde.

Slavko Knezevic
09:21

Niko nije slep sve se vidi,sudije vise ne kriju da su zvezdin 12 igrac,ali za sve izgubljene bodove Partizana kriv je samo Milosevic.