nedelja 19.08.2018.
18:53

Duel dva naša doskorašnja predstavnika na evropskoj sceni u potpunosti pripao ekipi Radničkog.

Beta/Saša Đorđević/Ds

Subotički Spartak je u Evropi otišao korak dalje od Radničkog, ali to ga za sada košta rezultata na domaćoj sceni.

Ekipa Vladimira Gaćinovića danas je doživela još jedan debakl na (uslovno) svom terenu u Kuli, ovoga puta od niškog Radničkog rezultatom 4:1, što je četvrti poraz Subotičana u pet kola Superlige, a četvrta pobeda Nišlija koji su se na vrhu tabele izjednačili sa Crvenom zvezdom, ali uz utakmicu više.

Radnički je poveo u 28. minutu golom Haskića, a sedam minuta kasnije gosti su iznudili i jedanaesterac koji je u gol pretvorio Stanisavljević - 2:0.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a posle samo šest minuta igre u nastavku, Ranđelović na asistenciju Haskića postiže i treći gol za Radnički i praktično rešava pitanje pobednika.

Najbolji igrač utakmice, Nermin Haskić u 74. minutu je još jednom pogodio, Radnički je tada poveo sa 4:0, a počasni gol za Spartak postigao je Bojan Čečarić u 86. minutu.