• Autor: Aleksandar Obrenović

• 09. mart 2014.

• 14:49

Pred oko 2000 gledalaca po sunčanom vremenu Spartak iz Subotice i Vojvodina su remizirali u poslednjem meču ovog kola JSL.

Vojvođanski derbi počeo je otvoreno, viđeno je par prilika na obe strane, ali su gosti prvi došli do prednosti.

Igrao se 6. minut kada je Sergej Milinković-Savić, jedan od zlatnih momaka sa EP za igrače do 19 godina, pogodio za Vojvodinu. Bio je to hladan tuš za domaće.

Ipak, fudbaleri Spartaka su bili strpljivi, nisu dali da ih omete rana prednost gostiju iz Novog Sada.

Kapiten domaćih, Vladimir Torbica je uputio topovski udarac ka golu gostiju nakon indirektnog udarca, lopta je prošla kroz živi zid i našla se u mreži gostiju, bilo je 1:1.

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, a gledaoci su mogli da budu prezadovoljni mečom.

Drugo poluvreme koje je bilo dosta nezanimljivije su bolje krenuli Subotičani, Nosković je imao prvu priliku, ali nije uspeo da zatrese mrežu.

Vojvodina je imala par polukontri do kraja meča, ali promene rezultata nije bilo, ostalo je 0:0.