Mirkovićev kombinovani sastav "odrađuje" posao

sreda 26.09.2018.
15:46

Vodi Partizan u Lazarevcu posle prvih 45 minuta igre. Kombinovani sastav za sada dobro "odrađuje" posao.

Beta/Branislav Božić/Ds

Borbu za četvrti uzastopni trofej u najmasovnijem fudbalskom takmičenju u Srbiji ekipa Partizana počela je u Lazarevcu.

Nakon prvih 45 minuta duela sa Kolubarom ekipa Zorana Mirkovića vodi sa 1:0, a jedini gol u prvom delu postigao je Nemanja Nikolić.

Vodeći gol crno-beli su postigli u 19. minutu nakon akcije po levoj strani i centaršuta Slobodana Uroševića. Nemanja Nikolić je prihvatio loptu u kaznenom prostoru, zatim je "bocnuo"i na taj način uspeo da savlada Trifunovića.

Gol pogledajte OVDE!

Nakon vodećeg gola Partizan je nastavio da drži loptu u posedu, dva puta je Slobodan Urošević pokušavao iz slobodnog udarca ali promene rezultata nije bilo.

Za to vreme na drugoj strani nije bilo mnogo uzbuđenja. Kolubara je naterala Partizan da se brani posle auta Ljube Baranina i jednog od kornera ali je Filip Kljajić nije imao problema.