Milinković: "Ovako neće moći protiv Belorusa"

23:26

Trener fudbalera Partizana Zoran Milinković poručio je da su njegovi igrači u Novom Sadu napravili veliki broj grešaka koje neće smeti da se ponove u dvomeču sa BATE Borisovim.

partizan.rs
partizan.rs

Pet dana uoči prve utakmice plej-of faze kvalifikacija za Ligu šampiona između BATE Borisova i Partizana srpski šampion poražen je na gostovanju Vojvodini. Trener crno-belih Zoran Milinković rekao je nakon meča da je porazu kumovao veliki broj grešaka.

"Bila je velika borba sa obe strane. Mi smo sami sebi praktično... Videli ste prvi gol, Fabrisio se okliznuo, to nije bila ni akcija. Drugi gol, takođe, neshvatljivo. Vrlo je teško posle tako lako primljenih golova vratiti se iako je Partizan to neprestano pokušavao" rekao je Milinković.

Partizan je u derbi susretu petog kola Superlige poražen na "Karađorđu" rezultatom 3:2 a poslednjih 20 minuta bio je brojčano slabiji u odnosu na Vojvodinu.

"Dvadeset minuta pre kraja isključen je Brašanac, sigurno je da su to za nas bile teške okolnosti" dodao je Milinković.

Strateg Partizana osvrnuo se na predstojeći duel sa BATE Borisovim i priznao da greške koje su pravljene u Novom Sadu neće smeti da se ponavljaju.

"Ovakve greške su apsolutno nedopustive, ukoliko želimo da ostvarimo pozitivan rezultat i da budemo bolji u te dve utakmice" zaključio je Milinković.

Prva utakmica plej-of faze kvalifikacija za Ligu šampiona između BATE Borisova i Partizana zakazana je za 19. avgust.