11:16
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Ubedljiv trijumf Vojvodine u poslednjoj proveri pred nastavak šampionata. Debitant Bojan Matić namestio nišan za Zvezdu.

Beta/Dragan Gojić/Mo

Superligaš iz Novog Sada odigrao je u sredu poslednju kontrolnu utakmicu i napravio odličnu uvertiru za duel sa Crvenom zvezdom.

Vojvodina je na terenu SC "Sajmište" savladala užičku Slobodu rezultatom 5:0 (3:0), a trener Radovan Krivokapić koristio je igrače koji u subotu neće imati veliku minutažu u duelu sa Zvezdom.

Golove za Vojvodinu postigli su Aleksandar Mesarović, Nikola Gajić, Bojan Matić, Dejan Zukić i Seku Kone.

Prvenac u dresu Vojvodine postigao je napadač Bojan Matić koji je u završnici prelaznog roka krenuo ka Dušanovcu, a završio na novosadskom "Karađorđu".

Zanimljivo je i to da će trener Radovan Krivokapić svakako računati na Matića u duelu sa Zvezdom, a to potvrđuje i odluka da ga zameni na poluvremenu duela sa Slobodom.

Utakmica 22. kola Super lige Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine igra se u subotu od 16 časova na stadionu "Rajko Mitić".