Marokanci uigraniji, goleada u Torinu!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 23. mart 2018.

• 21:20

Nakon prvih 45 minuta igre, reprezentacija Maroka je uspela da povede protiv Srbije.

Marokanci, koji imaju daleko veću podršku sa tribina večeras, vode nakon prvih 45 minuta igre u Torinu sa 2:1.

Oni su izgledali uigranije od reprezentacije Srbije, imali su priliku u osmom minutu kada je Tošić spasio stvar, a imali smo i mi šansu preko Tošića, ali je ostalo 0:0.

U 27. minutu sporan detalj, Maksimović je oborio Amrabata, sudija je pokazao na belu tačku, a siguran izvođač je bio Zijeh, pa je Maroko poveo sa 1:0.

Samo deset minuta kasnije Srbija je došla do izjednačenja, Tadić je došao do lopte koju je sjajno uputio Ljajić i pogodio mrežu iz izgledne situacije za 1:1.

Ipak, Marokanci odlaze na odmor sa prednošću od 2:1, ponovo je Maksimović pogrešio, ostavio je svog čoveka i Butaib je uspeo da postigne gol.