Mamadu Mbođ - Otišao iz Zvezde, postao golgeter! Opet dao gol!

subota 02.04.2016.
22:49

Ljubimac ''Delija'', koji se u Zvezdi i pored velike želje nije prikazao u pravom svetlu, ovog proleća blista u svom novom klubu,

crvenazvezdafk.com

Kao što već znate, Senegalac Mamadu Mbođ odnedavno je član litvanskog Žalgirisa, a večeras je izrastao u junaka svog tima koji je jedva izbegao poraz na svom terenu u duelu sa Jonavom.

Gosti su, naime, posle prvog poluvremena vodili sa 2:0, da bi u nastavku Zaliukas u 65. minutu prepolovio prednost Jonave, a konačnih 2:2 i bod Žalgirisu doneo je upravo Mamadu Mbođ, svojim pogotkom u 89. minutu utakmice!

Njegov najnoviji pogodak možete da vidite u priloženom snimku sa Mbođovog Instagram profila, gde se Senegalac večeras pohvalio svojim današnjim podvigom.

Podsetimo, on je i pre petnaestak dana bio strelac za Žalgiris, u pobedi nad Sudovom od 3:2, pa ako ovako nastavi, možda postane i golgeter u pravom smislu te reči...

Dodajmo još i da posle 5. kola Žalgiris vodi na tabeli litvanske A Lige sa 13 osvojenih bodova, jednim više od Atlantasa i Trakaija.