Majstorija Nemanje Radonjića - ''Marakana'' na nogama, odbrana Čukaričkog razbacana po šesnaestercu!

sreda 25.04.2018.
19:50

Posle prelepog gola u 157. večitom derbiju, Nemanja Radonjić i večeras oduševio navijače Crvene zvezde!

crvenavzezdafk.com

Crvena zvezda je rešila sve dileme oko pobednika u duelu sa Čukaričkim! Posle vodećeg pogotka Bena u 61. minutu, a onda i isključenja Đurića nešto kasnije, najlepši trenutak meča dogodio se u 76. minutu.

Akciju su započeli Rodić i Pešić, Zvezdin levi bek je potom pronašao Radonjića u kaznenom prostoru, a mladi reprezentativac Srbije se majstorskim ''lažnjakom'' oslobodio i svojih čuvara i golmana Belića, za vođstvo od 2:0.

Ni to nije bilo sve, u 83. minutu Luka Adžić iz slobodnog udarca je povisio na 3:0.