22:16

Već je počeo da pokazuje kakvo će pojačanje za Radnički biti u nastavku sezone.

fkradnicki.com/Nenad Kotlajić

Finiš prelaznog roka u Srbiji obeležio je i Nemanja Tomić, koji je odlučio da se vrati u klub u kojem je ponikao, kragujevački Radnički.

Kragujevčani od početka ove sezone pokazuju kvalitet i drže prvo mesto u Prvoj ligi Srbije, još uvek bez ijednog poraza.

Danas je Radnički gostovao u Čačku, gde je u derbiju 11. kola savladao domaći Borac 1926 sa 2:1, a upravo je Tomić bio čovek odluke.

Radnički je poveo golom Filipovića u 29. minutu, posle veoma lepe akcije, a Čačani su izjednačili preko Tešića u finišu poluvremena.

Bilo je u nastavku prilika na obe strane, utakmica je bila prilično sardžajna, a trenutak odluke dogodio se u 88. minutu, kada je Nemanja Tomić na ivici kaznenog prostora napravio majstorsku varku i oslobodio se svog čuvara, a onda preciznim udarcem smestio loptu u donji levi ugao gola domaćih.