Majstorija Luke Adžića, a šta je sa Krstičićem?

nedelja 18.03.2018.
18:29
Izvor: Sportske.net, TV Arena sport

Početkom drugog poluvremena objavljena informacija da je Zvezdin vezista već na snimanjima. Nedugo zatim Zvezda povela u Šapcu!

Beta/Branislav Božić/Ds

Crvena zvezda se, četiri dana posle eliminacije iz Kupa Srbije, ponovo mučila na teškom terenu u Šapcu protiv borbene i hrabre ekipe Mačve.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, 0:0, a u drugih 45 minuta umesto Nenada Krstičića igra Slavoljub Srnić.

Da to ipak nije bila samo taktička zamisao trenera Vladana Milojevića, već i još jedanm ozbiljniji problem za Zvezdu, potvrdio je komentator ''Arena Sporta'' početkom drugog dela igre, kada je preneo najnoviju informaciju da je ''Krstičiću stradalo stopalo posle jednog starta, pa otišao je na snimanje''.

Tokom večeri bi trebalo da se zna nešto više o ozbiljnosti ove Krstičićeve povrede.

A dok ovo pišemo, Luka Adžić je upravo doveo Crvenu zvezdu u vođstvo iz slobodnog udarca u 66. minutu utakmice!
-

Devet minuta kasnije, Ben je posle kornera Milijaša i asistencije Pešića, povisio na 2:0 za Crvenu zvezdu.