''Ludnica'' na Tviteru - Zvezdini fudbaleri u senci RTS-ovog stručnog konsultanta!

petak 23.10.2020.
09:44

On nije kao drugi... Posle utakmice više se priča o njemu i njegovim komentarima, nego o Zvezdinim fudbalerima.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

I to se dogodilo. RTS je sinoćnjim izborom stručnog konsultanta koji je u studiju pratio utakmicu između Hofenhajma i Crvene zvezde oduševio brojne ljubitelje fudbala.

Rade Bogdanović, nekadašnji fudbaler Željezničara, Atletiko Madrida, Verdera... nije neko ko daje šablonske izjave i ne počinje svaku rečenicu sa ''pa dobro'' i ''pa sigurno da...''

Ne libi se ni da pohvali, ni da iskritikuje, što se mnogima dopada, pa se već citiraju njegove sinoćnje izjave, poput:

''Tu se vidi zašto je Kapelo govorio da tim bez dobrog zadnjeg veznog ko auto bez motora'' (opis Sanogovog kiksa na kraju prvog poluvremena kada je Degenek spasio sigurno vođstvo Hofenhajma).

''Zvezda je imala jednu dobru utakmicu, derbi, gde možete da pokažete sav svoj kvalitet''.

''Onaj Kanga je jako sebičan, egoista, čim je primi, samo vidi gol. Nema klasu Kataija koji jednim potezom reši sve''.

''Kad mogu na splavu da budu 4-5 sati, mogu i još 45 minuta dobro da odigraju''.

''Idealan rezultat bi bio 0:0, bod na gostovanju, mnogo je veća šansa da se prezimi sa tim bodom. Deki je po difoltu orijentisan na defanzivu. Mislim da se neće otvoriti, nemamo brze igrače da bi ovoj odbrani mogao da pobegne'' (ocena Zvezdine igre na poluvremenu).