nedelja 25.08.2019.
21:58

Tim iz Bačke Topole rutinski do trijumfa.

Sportske.net

U šestom kolu Linglong Superlige Srbije, fudbaleri TSC Bačke Topole osvojili su nova tri boda pošto su u Senti slavili protiv Inđije sa 2:0.

Izabranici Zoltana Saba nastavili su sjajan niz bez poraza u svojoj debitantskoj sezoni u Superligi Srbije, pa tako trenutno dele prvo mesto na tabeli sa ekipom Vojvodine.

Mali vojvođanski derbi odigran u Senti pripao je nominalnom domaćinu koji je poveo već u 10. minutu golom Vladimira Siladija.

Pre odlaska na odmor TSC je duplirao prednost preko Saše Tomanovića u 44. minutu igre.

Do kraja susreta nismo videli puno uzbuđenja, pa je tako ekipa iz Bačke Topola upisala nova tri boda.