16:23
Izvor: Beta

Počeo današnji superligaški program, završene prve tri utakmice.

Sportske.net

Fudbaleri Proletera pobedili su danas na svom terenu ekipu Napretka sa 1:0, u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Siniša Babić u 50. minutu sa penala.

Proleter je, posle sedme pobede u domaćem šampionatu, četvrti na tabeli sa 26 bodova, dok je Napredak sada na 18. poziciji sa deset bodova.

Istim rezultatom slavio je i Rad na gostovanju Bačkoj, a pobednički gol postigao je Martin Novaković u 23. minutu.

Ekipa sa Banjice je na 16. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je Bačka pretposlednja sa sedam.

Fudbaleri Zlatibora su u gostima bili bolji od Novog Pazara sa 2:1. Oba gola za Zlatibor postigao je Milan Đokić, u 33. i 56. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za domaći tim bio Abdulaje Sise u 39. minutu.

Zlatibor je trenutno 17. na tabeli domaćeg šampionata sa 12 bodova, dok je Novi Pazar na 14. poziciji sa tri boda više.