LSL - Poraz ''Čuke'', TSC bolji od Napretka, Nišlije slomile otpor Inđije

18:29
Izvor: Beta

Čekamo još kraj 162. večitog derbija, dase kompletira 24. kolo Linglong Superlige Srbije.

Sportske.net

Fudbaleri TSC pobedili su danas na svom terenu Napredak sa 2:1, u utakmici 24. kola Super lige Srbije i popeli se na četvrto mesto na tabeli.

TSC je poveo u šestom minutu golom Djura Zeca, a izjednačio je Miloš Mijić u 84. Pobedu domaćima doneo je Vladimir Siladji u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Klub iz Bačke Topole ima 12 pobeda i četvrti je na tabeli sa 44 boda. Napredak je posle trećeg uzastopnog poraza 11. sa 25 bodova.

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu Indjiju sa 2:1.

Dvostruki strelac bio je Nikola Čumić. Prvi gol postigao je u 47. minutu iz penala, a minut kasnije postigao je i drugi gol. Konačan rezultat postavio je Brana Ilić u 64. minutu.

Radnički je šesti na tabeli sa 39 bodova, a Indjija je 14. sa 16 bodova.

Fudbaleri Radnika pobedili su kao domaćini Rad sa 1:0, golom Evgena Pavlova u 19. minutu.

Radnik ima sedam pobeda i zauzima 10. mesto na tabeli sa 26 bodova, a Rad je pretposlednji sa 15 bodova.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Čukarički sa 1:0. Jedini gol postigao je Milan Bojović u 52. minutu.

Mladost je deveta na tabeli sa 34 boda, a Čukarički, koji je pretrpeo sedmi poraz, zauzima peto mesto sa 43 boda.

U ostalim utakmicama Javor i Spartak odigrali su nerešeno 2:2, a bez pobednika završen je i duel Proletera i Mačve, 1:1.
Ranije danas Vojvodina je pobedila Voždovac sa 2:1, a u 18 časova počeo je "večiti" derbi između Crvene zvezde i Partizana.