subota 03.08.2019.
21:51

Kazneni udarci došli glave Javoru.

Beta/Dragan Gojić/Ds

U terminu od 20 sati večeras su odigrane dve utakmice Linglong Superlige Srbije.

Vojvodina je nastavila niz pobeda u domaćem prvenstvu, ovoga puta na "Karađorđu" je stradao Rad rezultatom 5:0.

Već nakon prvih 45 minuta pitanje pobednika bilo je rešeno pošto su Bojan Matić, Ognjen Đuričin i Eze tresli mrežu Markovića.

U nastavku igre ušao je i talentovani Mihajlo Nešković koji je sa dva gola u 75. i 81. minutu zaokružio "petardu" ekipe Nenada Lalatovića.

Dosta neizvesnije bilo je u Nišu gde je Radnički nakon preokreta savladao Javor sa 2:1.

Gosti su poveli u 17. minutu preko Nenada Sevića, ali je Stefan Mihajlovića golovima sa penala u 27. i prvom minutu nadoknade vremene preokrenuo rezultat pre odlaska na odmor.

Drugi deo meča nisu obeležili golovi, te su Nišlije upisale i drugu pobedu u šampionatu Srbije.