LSL - Neverovatan preokret Spartaka na "krovu", tri gola za pet minuta!

petak 21.02.2020.
19:35

Kakav meč na stadionu Voždovca.

Sportske.net

Fudbaleri subotičkog Spartaka gostovali su u 22. kolu LingLong SuperLige Srbije na "krovu", uspeli su nakon neverovatnog preokreta da slave sa 2:3 (2:0).

Voždovac je najpre ostao bez Nemanje Pejčinovića u osmom minutu, morao je napolje zbog povrede, potom je i Gojkov na drugoj strani prevremeno morao da napusti teren.

Ivančević potom skriva penal za domaćina, koji u gol pretvara Nikolić.

Samo pet minuta kasnije novi penal za Voždovac, ponovo Nikolić stavlja loptu na kreč i ponovo je bio siguran, 2:0 za "Zmajeve".

Sa 2:0 se otišlo na odmor, da bi gosti u 72. minutu došli do velike prilike da se vrate u meč, ali Denković nije bio precizan sa kreča.

Samo minut kasnije Jocić postiže gol i smanjuje na 2:1, već u 76. minutu bilo je 2:2, strelac je bio Nikolić, a onda, dva minuta kasnije, Tufegdžić strelac za potpuni preokret na "krovu".

Do kraja nije bilo promene rezultata, pobeda Spartaka, koji je sada sa 32 boda osmi, Voždovac je sa tri više na šestom mestu na tabeli.