21:36

Čak osam pogodaka na dve utakmice.

Sportske.net

U okviru osmog kola Linglong Superlige Srbije, pobede su zabeležili Javor i Napredak.

Javor je u Ivanjici bio bolji od Rada rezultatom 3:0. Poveli su domaćini u 25. minutu golom Miroslava Maričića, da bi u drugom poluvremenu potvrdili bolju igru na terenu.

Prvo je Nikola Petković pogodio u 64, da bi dva minuta kasnije Momčilo Mrkaić overio trijumf svoje ekipe.

U Surdulici slavio je gost, Napredak je bio ubedljiv protiv Radnika sa 4:1. U prvom poluvremenu smo videli tri gola, Kruševljani su nakon 15 minuta vodili sa 2:0 golovima Miroslava Bjeloša i Igora Ivanovića.

Smanjio je Radnik u 36. minutu golom Milana Makarića, ali sve nade da bi mogao da izbegne poraz utihnule su kada je isključen Ristović.

Na scenu je zatim stupio Đuro Zec koji je golovima u 68. i 76. minutu otklonio svaku dilemi oko pitanja pobednika.