subota 27.07.2019.
21:56

Efikasno veče u drugom kolu Superlige.

Sportske.net

U terminu od 20 sati večeras su odigrane četiri utakmice drugog kola Linglong Superlige Srbije.

Mačva je na domaćem terenu osvojila bod protiv Inđije rezultatom 2:2. Poveli su gosti u 19. minutu preko Nemanje Vidića, da bi Miloš Adamović izjednačio u 49. Golom Nikole Ašćerića domaćin je preokrenuo u 84, da bi četiri minuta kasnije Vasilije Janjić doneo bod novajliji u Superligi.

Istim rezultatom Proleter je remizirao sa Voždovcem. Gost je imao dva gola prednosti preko Aleksandra Jevtića u 59. i Jovana Nišića u 64. minutu, ali su Uroš Stamenić i Milan Mirosavljev spasili Novosađane poraza.

Radnik je u Surdulici bio ubedljiv protiv Spartaka iz Subotice i upisao pobedu od 4:0, golove za domaćina postigli su Zoran Danoski u 31, Boban Georgiev u 40. i 50. minutu i Igor Zlatanović u 72. minutu meča.

U toku je utakmica između Crvene zvezde i Radničkog iz Niša, u finišu meča "crveno-beli" vode sa 2:0.