LSL - ''Čuka'' ubedljiva, blistaju klinci ''Zmajeva'', Zlatibor slavio na Banjici

subota 31.10.2020.
16:53

Odigrane još tri utakmice 13. kola Linglong Superlige Srbije.

Sportske.net

Najubedljiviji je bio Čukarički, koji je na svom terenu savladao Novi Pazar rezultatom 4:0.

Stefan Šapić je u 27. minutu doneo prednost ''Brđanima'', a protivnika su dotukli u drugom poluvremenu, kada je blistao dvostruki strelac Asmir Kajević. Konačnih 4:0 postavio je Veljko Birmančević u 77. minutu meča.

Za to vreme, Voždovac je na ''Krovu'' savladao ekipu TSC-a sa 2:0, a blistali su mladi fudbaleri ''Zmajeva''.

Jovan Nišić je krajem prvog poluvremena doneo prednost Voždovcu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je 17-godišnji Stojisavljević, posle prodora i centaršuta sa leve strane još jednog supertalentovanog tinejdžera Luke Cvetićanina - 2:0.

Istim rezultatom, ali kao gost, Zlatibor je savladao ekipu Rada na Banjici. Petronijević je u 13. minutu najavio trijumf gostiju, a Đakovac ga je u 76. minutu potvrdio.