nedelja 27.10.2019.
14:59

Čukarički nastavio sa dobrim igrama u Superligi.

BETAPHOTO/FK CUKARICKI/MO

Fudbaleri Čukaričkog ostvarili su pobedu u 13. kolu Linglong Superlige Srbije pošto su u Inđiji savladali domaću ekipu sa 3:1.

Nakon ne naročito zanimljivog prvog poluvremena, u drugom delu smo videli puno akcije.

Poveli su "brđani" već u 53. minutu kada je jedanaesterac u gol pretvorio Marko Docić.

Bolju igru Čukaričkog i u nastavku drugog poluvremena materijalizovao je Miroslav Bogosavac koji je zatresao mrežu domaćih u 70. minutu susreta.

Nadu da bi Inđija mogla da izbegne poraz dao je Srđan Dimitrov u 89. minutu, ali je šest minuta kasnije Docić svojim drugim pogotkom otklonio svaku dilemu oko pitanja pobednika.

Čukarički se ovom pobedom popeo na drugo mesto na tabeli sa četiri boda manje od Crvene zvezde, dok je Inđija na 14. mestu sa svega sedam osvojenih bodova.