sreda 04.12.2019.
16:55

"Crveno-beli" zabeležili još jedan trijumf u domaćem šampionatu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

U 19. kolu Linglong Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu u Lučanima protiv Mladosti rezultatom 1:0.

Domaćin je već na početku meča zapretio preko Stojanovića, ali su "crveno-beli" ubrzo preuzeli terensku inicijativu.

Ređale su se šanse Marina, Garsije i Tomanea, da bi na u poslednjim trenucima meča šansu na drugoj strani imao Bojović čiji je udarac blokirao Pankov.

Krenula je Zvezda mnogo ofanzivnije u nastavku meča, posle šanse Degeneka zapretila je i Mladost preko Miloševića, da bi ubrzo zatim gost poveo.

Igrao se 63. minut kada je El Fardu Ben zatresao mrežu Lučanaca nakon odlične asistencije Marina.

U nastavku igre nešto mirniji ritam, priliku da se upiše u strelce propustio je Tomane koji je zakasnio na centaršut sa desne strane.

Do kraja susreta nije bilo izglednijih prilika za promenu rezultata, pa su izabranici Vladana Milojevića rutinski priveli posao kraju.