subota 21.09.2019.
19:55

"Domaćinski" u Subotici i na Banovom brdu.

Sportske.net

U terminu od 18 sati večeras su odigrane četiri utakmice devetog kola Linglong Superlige Srbije.

TSC iz Bačke Topole je nastavio fantastičan niz rezultata u elitnom rangu takmičenja, ovoga puta bio je bolji od Napretka sa 3:1 u Kruševcu.

Gost je već posle prvih 45 minuta vodio sa 2:0 golovima Vladimira Siladija, ali je Igor Ivanović svojim golom u 81. minutu dao nadu Kruševljanima da mogu izbeći poraz. To se ipak nije desilo pošto je Srđan Grabež postavio konačnih 3:1.

Čukarički je minimalnim rezultatom slavio protiv Mladosti iz Lučana, domaćin je golom najnovijeg pojačanja Mančester sitija Slobodana Tedića u 82. minutu sačuvao sva tri boda na Banovom brdu.

Sa 1:0 slavili su i surdulički Radnik protiv Rada, na Banjici je presudio pogodak Nemanje Tomića u 68. minutu, dok je Spartak u Subotici bio bolji od Javora golom Milana Marčića u 87. minutu susreta.