LŠ (U19) - Zvezdini omladinci vraćaju se iz Londona sa PREPUNOM mrežom!

• 22. oktobar 2019.

• 17:54

Veoma ubedljiv poraz Zvezdinih nada.

U trećem kolu omladinske (U19) Lige šampiona, Crvena zvezda je u Londonu poražena od domaćeg Totenhema rezultatom 9:2.

Ovo je prvi poraz crveno-belih u Grupi B, posle remija sa Bajernom i pobede nad Olimpijakosom.

Već posle prvog poluvremena bilo je jasno kakav je odnos snaga u današnjem mečui kakav se ishod može očekivati na kraju.

Benet i dva puta Perot doneli su Totenhemu prednost od 3:0, a kakvu-takvu nadu Zvezdi doneo je Burmaz lepim golom u finišu prvog poluvremena - 3:1.

U nastavku, Totenhem još efikasniji. Već u 49. minutu Robson je povisio na 4:1, a samo minut kasnije Pantović centrira sa desne strane, lopta se odbija od Volkota i završava u mreži Totenhema - 4:2.

Za ''petardu'' se pobrinuo Perot, pogotkom iz jedanaesterca u 74. minutu, osam minuta kasnije Etete je povisio na 6:2, a Perot u 86. minutu svojim četvrtim golom na ovoj utakmici dodatno uvećava Zvezdin današnji debakl.

Ni tu nije bio kraj Zvezdinom mučenju, na početku nadoknade vremena Vajt je iz slobodnog udarca povisio na 8:2, a do kraja nadoknade Magoma postavlja konačnih 9:2.

U isto vreme, ubedljiv je bio i Bajern, koji je kao gost deklasirao ekipu Olimpijakosa rezultatom 4:0.