LŠ (U19) - Zvezda gubi u Londonu, Burmaz probudio "crveno-bele"! (POLUVREME)

utorak 22.10.2019.
16:47

Loš prvi deo meča za izabranike Slavoljuba Đorđevića.

FK Crvena zvezda

Omladinci Crvene zvezde danas igraju svoj meč trećeg kola omladinske Lige šampiona, a na poluvremenu susreta sa Totenhemom u Londonu rezultat je 3:1.

Englezi su od samog početka nametnuli svoj ritam igre i zasluženo stigli do ubedljivog vođstva već u trećem minutu preko Beneta.

Sparsi su propustli nekoliko izglednih šansi sve do 30. minuta kada je Perot prošao po levoj strani i savladao Katića.

Dva minuta kasnije, čuvar mreže "crveno-belih" je ponovo morao da vadi loptu iz mreže posle nesporazuma sa Mitrovićem, do lopte je stigao Perot koji je postigao svoj drugi gol na meču.

Uspela je Zvezda da konsoliduje svoje redove i izašla u visoki presing što joj se i isplatilo u 43. minutu.

Burmaz je krenuo u solo prodor, prevario dva igrača i sa 16 metara odličnim udarcem pogodio gornji desni ugao gola Totenhema.

CRVENA ZVEZDA: Katić, Mitrović, Blagojević, Lukić, Milikić, Novaković, Matić, Pantović,  Radulović, Burmaz, Babić.

Na klupi su: Lukić, Pešović, Ilić, Pisar, Savić, Dedijer, Piplica.