utorak 01.10.2019.
17:55

Pobeda omladinaca!

FK Crvena zvezda

Pobeda Crvene zvezde u drugom kolu omladinske Lige šampiona i to protiv Olimpijakosa rezultatom 2:1 (0:1).

Olimpijakos je preko Neofitidisa stigao do prve šanse i malo je falilo da Pirejci povedu, stativa se isprečila u tome. U 15. minutu utakmice šansa za domaćina, Burmaz je imao priliku da postigne gol, ali nije uspeo, da bi gosti stigli do gola u 28. minutu.

Liakos je bio fantastičan, uspeo je da se izbori za udarac, pogodio je od stative, a Katić nije mogao ništa.

Do kraja poluvremena po jedna šansa na obe strane, ali rezultat je ostao nepromenjen.

Crvena zvezda je do zasluženog izjednačenja stigla odmah na startu drugog poluvremena. Burmaz je poslao loptu Mitroviću koji je natrčao na loptu i postigao gol za 1:1.

Domaći su bili bolji rival, stvarali su šanse i bilo je pitanje trenutka kada će postići novi gol koji se konačno desio u 82. minutu meča.

Novaković je bio taj koji je proigrao Pantovića, on je zaobišao odbranu protivnika i poslao je loptu u mrežu za pobedu Crvene zvezde!