Ljuti u Partizanu, opet sumnjivo kod penala!

sreda 05.08.2020.
18:03

Pitanje je da li je postojao ofsajd.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Partizan gubi na poluvremenu od Novog Pazara rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Nedeljković iz penala.

Crno-beli smatraju da je bilo sumnjivo jer je Hadžibulić bio u ofsajdu.

Pogledajte situaciju, činjenica je da je snimak kasno zaustavljen, ali je u svakom slučaju "na ivici".

14 Komentara

paok
Wednesday, 05.08.2020
22:26

Manite se vise toga, sta je sumljivo. Kako ste igrali niste ni zasluzili bolje. Da igrate kako treba nista ne bi bilo sumljivo, ovako vam sve smeta. Nama uvek neko drugi kriv, priznajte vec jednom da nemamo dobru ekipu i tacka.

Osijek 51
19:37

Ekipa koja u 70. minutu ima vodstvo , ako je malo ozbiljna mora utakmicu rutinski privesti kraju, previse je tu losih stvari koje se ponavljaju.....

djordja
19:32

sramna igra Partizana, bez energije i ideje, mlako kao na zagrijavanju, zadnju liniju ne bih komentarisao, uzas, Savo i uprava trebaju preuzet odgovornost,nije problem u porazu, vec u pristupu.

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
19:08

Jedini penal na utakmici je bio kod udarca šakom Sisea u glavu Miletića. Sise je tada zaslužio prvi žuti, a drugi kada je s leđa faulirao Adama na ivici šesnaesterca kada je dozvoljena predanost.

18:27

Spori su stoperi partizana da bi mogli da brane kontre tako da se i po tome vidi koliko je milosevic tanak kao takticar.Stevanovic je kamen oko vrata partizanu i hitno ga treba prodati bez prava na pozajmicu.Sa ovakvom postavkom partizan je daleko od titule

Südkurve München
18:18

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

18:12

Pitanje je do kada milosevic misli da pocinje utakmicu sa deset igraca jer je ocigledno da asano i stevanovic ne mogu da igraju zajedno.Bolje je da colic pocne mec kao desno krilo a asano kao levo i da onda udje stevanovic u drugom poluvremenu.Ovako,tesko da ce partizan nekog dobiti

sundjer bob
18:50

Pitanje je do kada ce Milosevic misliti da moze da bude trener?!

Srba91
Thursday, 06.08.2020
11:14

definitivno se slažem, ono što je preko potrebno je neki pokretljiviji štoper, kao i ozbiljan zadnji vezni jer tu imamo rupetinu u igri

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
18:05

Prikazana je slika na Areni 1 tokom pocetkom drugog poluvremena...igrac Pazara nije bio u ofsajdu

Realan_PFC
22:17

na ovoj slici koliko vidim nije dobro zaustavljeno, kasno bar po sekunde .............. a i nebitno je totalno, partizan je preokrenuo na 2:1, sami smo krivi za poraz na kraju od 3:2, nemoj da placemo ko zvezdasi za svaku sumnjivu situaciju, bolje da poradimo na svojoj igri, kako na zavrsnici tako i na defanzivi, prima se previse golova iz malo sansi, daje se malo golova iz dosta sansi