Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Novi Zvezdin biser, od koga se mnogo očekuje u narednim godinama.

© Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Šesnaestogodišnji Marko Lazetić jedan je od najtalentovanijih igrača u ovom trenutku koji se za veliku scenu spremaju u Zvezdinoj omladinskoj školi.

Ovaj 190 cm visoki napadač debitovao je večeras za prvi tim Crvene zvezde u duelu sa Radom (3:0), a na terenu je proveo petnaestak minuta.

Posle meča, Lazetić je izneo svoje prve impresije u razgovoru za klupski sajt.

''Želeo bih da se zahvalim ljudima u klubu i šefu stručnog štaba što veruju u mene i što su mi ostvarili dečački san. O tome da zaigram za seniorski  tim Crvene zvezde maštam od kada znam za sebe i zaista mogu da kažem da sam presrećan što sam to uspeo da ostvarim sa 16 godina'', istakao je Lazetić.

Malo je nedostajalo da debi začini i prvim superligaškim golom, ali je u 89. minutu njegov udarac zaustavio iskusni Kahriman, uz pomoć stative.

''Žao mi je što nisam realizovao šansu u finišu utakmice, ali šta da se radi, zaista sam srećan sam što sam uopšte imao priliku da debitujem. Nisam imao tremu kada sam trebao da uđem u igru, za ovo se spremam ceo život i nadam se što većem broju poziva u prvi tim, golu i tome da se jednog dana ustalim u ekipi'', zaključio je Lazetić.