Lalatovićev test pred nastavak prvenstva, poraz Voše od Inđije

Autor: Milovan Longinov
utorak 06.09.2016.
22:12
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od ekipe Inđije rezultatom 0:2 (0:1), u prijateljskom meču odigranom u Veterniku.

Beta/DraganGojić/Mo

Pred oko 100 gledalaca u FC “Vujadin Boškov”, strelci za goste bili su Simunović u 33. i Popović u 87. minutu.

Fudbaleri Vojvodine pružili su solidnu partiju, ali su igrači Inđije bili spretniji pred protivničkim golom i tako došli do pobede. U 33. minutu, Simunović je glavom savladao Perića, da bi tri minuta pre kraja Popović natrčao na jednu odbijenu loptu i postavio konačan rezultat utakmice.

Naredni meč, fudbaleri Vojvodine odigraće u petak od 20 časova protiv Rada u Beogradu, u okviru osmog kola Super lige Srbije.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

Vojvodina: Perić – Aksentijević, Puškarić, Babić, Hrubik – Mićić, Vukasović – Knežević, Zličić, Gavrić – Trifunović. U drugom poluvremenu, igrali su još Pilipović, Lazarević, Krstevski, Nešković, Tegeltija, Andrejević, Mićin i Šćepanović.

Inđija:
Stanivuković – Kostić, Simunović, Ivković, Pejić – Jovanović, Bosančić, Živanović, Ivanović – Lemajić, Rakić. U drugom poluvremenu, igrali su još Knežević, Srbijanac, Kovačević, Lalić, Dolmagić, Višnjić, Vujasin, Đokić, Popović, Tadić i Plećaš.