• 23:44

• Izvor: Sportske.net, FKVOJVODINA.RS

Lalatović prezadovoljan posle pobede Vojvodine.

Posle pobede njegovog tima nad Voždovcem, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je večeras veliko veče za FK Vojvodina, pošto su za prvi tim debitovali 16-godišnji Mihajlo Nešković i Dobrica Tegeltija.

Vojvodina je večeras pobedila Voždovac rezultatom 3:1 (0:0), u 13. kolu Super lige Srbije.

''Ovo je bilo prelepo i veliko veče za FK Vojvodina i naše navijače, pošto su debitovali dvojica mladih igrača, Tegeltija i Nešković, koji imaju tek 16 godina. Svojim kvalitetom i igrama u mlađim kategorijama, oni su to apsolutno zaslužili i predstavljaju budućnost kluba. Ovo je pobeda svih nas, uprave kluba, našeg predsednika, kao i ljudi koji rade u omladinskoj školi, jer izbaciti ovakve talente stvarno je veliki uspeh''
, rekao je Lalatović, a prenosi sajt kluba..

Naravno, on je zadovoljan i zbog pobede koju je ostvarila njegova ekipa.

''Po ovakvom vremenu, u prvom poluvremenu viđena je borbena utakmica, bez mnogo akcija u kojima bi navijači uživali. Vodila se borba na sredini terena, bez šansi za bilo koji tim. Na poluvremenu, rekli smo da nemamo šta da izgubimo i da jednostavno moramo da izađemo gore visoko i da napadnemo njihovu trojicu igrača u zadnjoj liniji i dvojicu zadnjih veznih. Nas čitave sezone krasi ta agresivna presing igra i upravo tako smo naterali igrače Voždovca da naprave greške. Kad im ne dozvolite da se okrenu licem ka golu i daju pas u dubinu, odnosno kad stojite tako blizu igrača, onda ni protivnik ne može da gradi igru