petak 04.10.2019.
19:59

Pobeda Vojvodine u derbiju.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

U okviru derbi meča Vojvodine u 11. kolu Super lige Srbije, Vojvodina je savladala Spartak iz Subotice rezultatom 2:0.

Prvo poluvreme je bilo ključno, domaćin je odigrao sjajnih 45 minuta, sveli su goste na svega nekoliko šuteva ka golu, dok je Vojvodina uputila čak 6 u okvir gola.

Inicijativa je krunisana u 29. minutu kada je Bojić postigao gol na asistenciju Nikolića, da bi Nikolić u 41. minutu završio posao na ovom meču postigavši svoj novi gol.

U nastavku Spartak nešto agilniji, ali je to bilo nedovoljno ozbiljno, pa su domaći zasluženo stigli do sva tri boda.

Vojvodina će prenoćiti na vrhu tabele, imaju 25 bodova i bod više od Bačke Topole i Crvene zvezde, odnosno 2 više od Partizana.

Ipak, imaju i utakmicu više od TSC-a, odnosno 2 od Partizana i Zvezde.