Lalatović preporodio Vojvodinu!

• 28. novembar 2015.

• 16:50

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su drugu uzastopnu pobedu pod vođstvom trenera Nenada Lalatovića koji je, sudeći na osnovu današnje igre i rezultata, preporodio novosadskog superligaša.

Nakon što su prethodne nedelje srušili ivanjički bastion fudbaleri Vojvodine upisali su drugu uzastopnu pobedu na domaćem šampionatu.

Vojvodina je kao domaćin ubedljivo savladala lučansku Mladost rezultatom 3:0 (1:0) čime je nastavila da se probija ka vrhu tabele.

Vođstvo Novosađanima doneo je strelac pobedonosnog gola iz meča sa Javorom Siniša Babić. U 18. minutu meča Bojan Nastić je uposlio saigrača sa Babić je savladao Krznarića i tako doneo prednost domaćima.

Do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata iako su domaći imali nekoliko kvalitetnih prilika, a onda je početkom drugog dela Mirko Ivanić nagovestio da će tri boda ostati u Novom Sadu.

Povratnik u ekipu postigao je sjajan gol u 51. minutu meča pošto je lopta pre ulaska u mrežu pogodila prečku i potom završila iza leđa nemoćnog Nemanje Krznarića.

Tačku na ubedljiv trijumf Vojvodine stavio je Vošin bombarder Aleksandar Stanisavljević u 82. minutu meča nakon što ga je uposlio Mirko Ivanić.

Novosađani se nakon druge vezane pobede pod vođstvom Nenada Lalatovića nalaze na šestoj poziciji na tabeli sa 28 osvojenih bodova, samo sedam manje u odnosu na drugoplasirani Čukarički. Mladost se zadržala na osmom mestu sa 24 boda.