Lalatović nema dilemu: "Mi smo drugi najbolji tim u Srbiji!"

Izvor: Beta

Trener Vojvodine, sa druge strane, nije imao razloga za zadovoljstvo.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Trener fudbalera Radničkog Nenad Lalatović rekao je da je njegova ekipa zasluženo danas pobedila Vojvodinu i da je još jednom pokazala da je posle Crvene zvezde najbolja u Srbiji.

"Zasluženo smo pobedili, još jednom smo pokazali da smo posle Crvene zvezde najbolji tim u ligi, to govore naši rezultati. Nadam se da neće opet da nas kritikuju jer smo sa pravom tu gde jesmo i sve pohvale idu na račun mojih igrača", rekao je Lalatović za Arenu posle utakmice.

Radnički je pobedio Vojvodinu u Novom Sadu sa 1:0, u prvoj utakmici 23. kola Superlige Srbije.

Trener Vojvodine Radovan Krivokapić kazao je da je razočaran rezultatom.

"Rezultatom ne možemo da budemo zadovoljni. Momci su dali sve od sebe, stvarno, nema šta da im se zameri. Napadali smo skoro celo drugo poluvreme, želeli pobedu i preokret, ali Radnički je iskusna, izuzetno jaka ekipa i znalački je to odbranila. Jesmo razočarani, ali to je fudbal, nadam se da ćemo uspeti sledeći put", kazao je Krivokapić.

Radnički je drugi na tabeli sa 56 bodova, dok Vojvodina ima 28 i zauzima deveto mesto u srpskom prvenstvu.