Autor: Beta Beta
subota 30.05.2020.
20:48
Izvor: Beta

Trener Mladosti iz Lučana Goran Stanić rekao je danas da je strategija tog kluba da u završnici Super lige pruži šansu mladim fudbalerima jer će biti obavezno da igraju barem dvojica u postavi od sledeće sezone.

Pedja Milosavljevic/Starsportphoto ©

Stanić nije želeo da komentariše izjavu trenera Vojvodine Nenada Lalatovića, protivnika njegovog tima u četvrtfinalu Kupa, da će Mladost protiv Partizana izvesti "peti tim" kako bi se sačuvao za novosadski klub.

"Mladost je klub koji ima svoju strategiju. Planirali smo da u ova četiri kola (prvenstva) damo šansu mlađim igračima iz našeg pogona koji su izašli prošle godine i onima koji su manje igrali.

Samo iz razloga zato što je doneto pravilo da od sledeće sezone dva igrača moraju da počnu, a dva da budu na klupi", rekao je Stanić za Arenu posle utakmice protiv Partizana.

Mladost je izgubila od Partizana u Beogradu sa 4:1, u 27. kolu Super lige Srbije.

"Zadovoljan sam nekim segmentima, pogotovo u prvom poluvremenu gde smo imali šanse. Nismo mogli da pariramo Partizanu, pogotovo u drugom poluvremenu. Sve u svemu, danas sam u nečemu zadovoljan", kazao je Stanić.