Lalatović: ''Dajem sebi minut ćutanja''?!

• 30. oktobar 2016.

• 19:14

• Izvor: Sportske.net, Arena Sport

''Lavinu'' emocija preživljava Nenad Lalatović posle večerašnjeg poraza Vojvodine od Radnićkog u Nišu!

Kako smo i objavili tokom večeri, ekipa Vojvodine doživela je poraz u Nišu od domaćeg Radničkog rezultatom 1:0 i drugo mesto na tabeli prepustila Partizanu.

''Lale'' su čitavo drugo poluvreme odigrale bez isključenog Maksimovića, ali su i pored tog hendikepa imali u ovom delu igre nekoliko izvanrednih prilika za postizanje golova.

Siniša Babić u dva navrata, pa Ašćerić u samom finišu, nisu uspeli da Vojvodini donesu bar izjednačenje, ali je i pored minimalnog poraza, trener Nenad Lalatović generalno zadovoljan onim što njegovi fudbaleri prikazuju ove sezone.

On je to i potvrdio pred kamerama ''Arene Sport'', neposredno po završetku meča, ali je očigledno i veoma nezadovoljan nekim drugim dešavanjima večeras na terenu niškog ''Čaira''.

Kako opet ne bi bio kažnjen, Lalatović se odlučio na ćutanje, ili kako je on to nazvao ''minut ćutanja'' koji je dao samome sebi.