Kup Srbije - Sjajni Lučanci prvi polufinalisti!

sreda 13.03.2019.
16:46

Dobili smo prvog polufinalistu Kupa Srbije, Mladost iz Lučana želi svim silama u Evropu.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

Spartak iz Subotice je na svom terenu danas dočekao Mladost iz Lučana, a rezultat je bio iznenađujući ako imamo u vidu da su domaćini više od čitavog poluvremena igrali sa igračem više - 1:2 (1:0).

Već u 42. minutu Milošević je u redovima gostiju dobio crveni karton, a do kraja prvog poluvremena Spartak je stigao do velike prednosti, strelac je bio Šormaz u 44. minutu.

U nastavku druga priča, Mladost sa igračem manje uspeva da golovima Bojovića u 61. i Pejovića u 80. minutu preokrene u potpunosti rezultat i da se plasira u polufinale.

Osim ovog duela, četvrtfinalni mečevi koji se igraju danas su i Napredak-Partizan (15:30), Radnički Niš-Vojvodina (17:00) i Crvena zvezda-Radnik (18:00).