Kup Srbije - "Mlađi brat" pokazao Partizanu kako se ruši Voždovac, Proleter bolji od Javora!

• Autor: Ivan Cvetković

• 09. oktobar 2019.

• 17:12

Iznenađenje na krovu tržnog centra.

Kup Srbije -
Pored Partizana koji je danas opravdao ulogu favorita i lako savladao Vodojažu, u šesnaestini finala Kupa Srbije odigrane su još dve utakmice.

Teleoptik je napravio veliko iznenađenje na Dušanovcu gde je na Krovu eliminisao Voždovac posle boljeg izvođenja penala.

"Optičari" su poveli u 13. minutu preko Kneževića, da bi domaćin golovima Krasića i Živojinovića preokrenuo rezultat. Ipak, Teleoptik je uspeo da u finišu meča izbori priliku da prolaz potraži nakon izvođenja penala što je u činio pošto je u penal seriji bilo 8:7 za filijalu Partizana.

Proleter je u Novom Sadu savladao Javor sa 2:1 i to nakon preokreta.

Ivanjičani su poveli u 42. minutu, da bi domaćin pogocima u 53. i 65. minutu meča obezbedili prolazak u narednu rundu takmičenja.