Kup Srbije - Lučanci prvi finalisti!

sreda 09.05.2018.
19:28

Reklo bi se da Mačva nije igrala slabije ove sezone, Mladost sasvim zasluženo u finalu!

Beta/Branislav Božić/Ds

Nakon 1:1 u meču koji je igran u Šapcu, danas je Mladost dočekala Mačvu u okviru revanš meča polufinala Kupa Srbije, a rezultat je, moramo priznati, neočekivan.

Mačva je pružila prilično slabu partiju za polufinalistu Kupa Srbije, Lučanci su slavili sa ubedljivih 4:0.

Već nakon 8 minuta igre Janko Tumbasević je imao malo sreće, loptu je nekako prosledio do gola i Mladost je povela sa 1:0, a nakon toga slede novi napadi Lučanaca.

Igrao se 35. minut utakmice kada je upravo Tumbasević napravio ponovo malu minijaturu u kaznenom prostoru i sjajnim udarcem vara golmana Filipovića za 2:0.

Mačva je izgledala loše, nisu previše pretili golmanu domaćih, a početkom drugog poluvremena Prijović iz penala uspeva da povisi na 3:0.

Mačva je imala priliku da se vrati u utakmici nakon dosuđenog penala, ali nije iskoristila najstrožu kaznu pošto je Lazarević pogodio prečku, da bi tačku na ovaj meč stavio Lazar Jovanović nakon kontre u 76. minutu.