13:46

Zanimljiva utakmica u Bačkoj Palanci, moglo je da bude još golova.

Beta/BranislavBožić/Ds

Poluvreme je prve utakmice 20,. kola Superlige, Bačka- Crvena zvezda 1:0.

Zvezda je, kako smo objavili pre početka meča, ušla u utakmicu u kombinovanom sastavu, na golu je posle dužeg perioda Damir Kahriman koji je u 27. minutu nepotrebno istrčao kako bi pomogao Filipu Stojkoviću na desnoj strani i - napravio kiks.

Domaći su zadržali loptu, mreža je ostala nebranjena i Lazar Đorić je to iskoristio, postigavši lep gol za vođstvo Bačke od 1:0.

Samo četiri minuta kasnije, nova prilika za Bačku, ovoga puta posle greške Savića, Makarić je izašao sam ispred Kahrimana, ali se golman Zvezde iskupio za prethodni propust.

Zvezda je do kraja poluvremena pokušala da izvrši veliki protisak, sjajnu priliku nije iskoristio Pešić, baš kao ni Gobeljić pre vodećeg gola Bačke, a u 43. minutu Anđelković nije uspeo da pogodi iz slobodnog udarca.