17:51

Ekipa Radničkog razočarala svoje navijače.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/MO

Radnički iz Niša je očekivao novu pobedu u prvenstvu, ali se desilo suprotno.

Radnik iz Surdulice je odneo čitav plen na gostovanju na "Čairu" pošto je slavio sa 0:2 (0:1) pred oko 500 navijača.

U derbiju juga Srbije nismo videli lepršavu igru, nešto hladnije vreme je očigledno smetalo i jednima i drugima da stvaraju dobre šanse i da vidimo dosta golova.

Simo Krunić je zamenio dvojicu igrača pred kraj prvog poluvremena što mu se isplatilo, a u smiraj prvog dela igre Georgijev nakon dodavanja Makarića uspeo da prosledi loptu u praznu mrežu.

U nastavku Radnik rešava pitanje pobednika u 83. minutu utakmice kada je Makarić oduzeo loptu Ostojiću i pogodio za konačnih 0:2.

Radnički: Petrović, S. Đorđević (od 73. minuta Stojanović), L. Đorđević, Ostojić, Todorovski, Sulaka, Jirka, Noma (od 55. minuta Knežević), Haskić, Pantelić, Mihajlović.

Radnik: Nikolić, Kričak (od 43. minuta Đorđević), Marković, Stevanović (od 45. minuta Pejčić), Stojanović, Kostić, Mitošević, Stanisavljević, Georgiev, Danoski (od 81. minuta Tomić), Makarić.