Kosanović i Sabo složni: Zvezda potvrdila da je favorit

Autor: Pavle Knežević
sreda 21.11.2018.
17:24

Pomoćnik trenera Zvezde i šef stručnog štaba imaju isto viđenje duela osmine finala Kupa Srbije.

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda je zaigrala u drugom poluvremenu meča, pobedila TSC iz Bačke Topole 4:1 i prošla u četvrtfinale Kupa Srbije. Pomoćnik prvog trenera crveno-belih Vladana Milojevića, Milan Kosanović i trener gostiju Zoltan Sabo imali su prilično slična zapažanja posle meča.

"Uvek su utakmice posle pauze teške. Ušli smo malo slabije u meč, a TSC se pokazao kao ozbiljan protivnik. Utakmica je bila fer i korektna, a svako od igrača je iskoristio šansu. Najbitniji nam je bio prolaz, a sačuvali smo ekipu za subotnju prvenstvenu utakmicu protiv Radničkog iz Niša.

Želim da TSC-u da sledeće godine igra sa nama u društvu, jer mislim da to zaslužuje. Mi se okrećemo utakmici protiv Niša, a onda i protiv Napolija
", rekao je Kosanović novinarima posle utakmice.

Sabo je bio sažet i jasan.

"Čestitam Crvenoj zvezdi, sasvim zasluženo je prošla dalje. Mi smo došli da pokažemo da znamo da igramo fudbal. Znali smo da je Zvezda veliki favorit i ispostavilo se da je tako bilo. Imali smo neke šanse, ali imala je i Zvezda. Ovaj rezultat je realan, momcima nemam šta da zamerim, pokazali su da znaju da igraju.

Igrači su manje igrali su iskoristili minutažu, što nam znači jer će nam trebati u nastavku takmičenja, već za vikend nas čeka teško gostovanje Metalcu u Gornjem Milanovcu