Kosan posle poraza od Partizana - Šta nije dobro i o čemu ne želi da priča?

Autor: Beta Beta
sreda 13.03.2019.
18:24
Izvor: Beta

Nismo navikli na ovakve rezultate Napretka, ali oni su donekle i očekivani posle velikih promena tokom zime.

Screenshoot/YouTube/Superliga Srbija

Partizan se plasirao u polufinale Kupa Srbije, pobedom sa 4:0 nad Napretkom u Kruševcu.

Trener Napretka Milorad Kosanović isključen je na poluvremenu, a posle utakmice je rekao da mnogo toga nije bilo dobro.

"Ima mnogo toga što nije dobro, počevši od terena i još nekih stvari o kojima ne mogu i ne želim da pričam, već mi je loše od toga.

Partizan je pobedio, čestitam im. Tražiću od igrača da zaborave ovo što se desilo i da u subotu budemo bolji nego danas", rekao je Kosanović za TV Arena Sport.

Pored Partizana, za sada se u polufinale Kupa plasirala Mladost, utakmica Radnički - Vojvodina je u toku, a u 18.00 će početi duel Crvene zvezde i Radnika.

Inače, Kruševljanima je pri rezultatu 0:2, sredinom drugog poluvremena poništen gol, a tu spornu situaciju možete da pogledate u prilogu.