Konačno - OFK prekinuo seriju poraza!

subota 26.09.2015.
16:58

Posle dugog niza od pet uzastopnih poraza, OFK Beograd danas upisao treći trijumf i najavio beg sa dna tebele.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

U prvoj današnjoj utakmici 11. kola Superlige, OFK Beograd je na svom terenu savladao ekipu Spartaka rezultatom 2-0.

Prvi trijumf ekipe sa Karaburme najavio je Denković, vodećim pogotkom posle samo pet minuta igre, a sve dileme oko ishoda ovog meča rešene su u samom finišu, u 86. minutu.

Tada su domaći iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Jovanović za konačnih 2-0.

Ovim trijumfom OFK Beograd je stigao do ukupno devet osvojenih bodova od početka sezone, a Spartak je ostao na 11 bodova.

Današnji program nastavlja se od 18 časova, kada Crvena zvezda na ''Marakani'' dočekuje ekipu Novog Pazara. Sat kasnije, u Surdulici se sastaju Radnik i Javor Matis.