Kolubara iznenadila Zvezdu na startu Lige B timova

ponedeljak 13.03.2017.
13:51

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom kolu Lige B timova od Kolubare. Više od poraza brinu povrede Vujaklije i Maksića.

crvenazvezdafk.com

Prvoligaš iz Lazarevca savladao je rezerviste Crvene zvezde rezultatom 2:1 (2:1) u okviru prvog kola Lige B timova.

Utakmica je odigrana na terenu Fudbalskog saveza Beograda koji se nalazi na Adi Ciganliji u okviru prvog kola novoformirane Lige B timova.

Crvena zvezda je u prvom poluvremenu nastupila u sastavu: Supić, Srnić, Maksić, Stojić, Milošević, Poletanović, Milijaš, Milić, Adžić, Pavkov i Vujaklija.

Već u prvih šest minuta pala su dva pogotka, a prva je do vođstva stigla ekipa Kolubare iz Lazarevca u 4. minutu. Dva minuta kasnije Nemanja Milić asistira Pavkovu koji sa nekih 14 metara pogađa mrežu Marka Trkulje.

Ubrzo je ekipa iz Lazarevca stigla do novog vođstva i to preko Mihajlovića koji je lepim udarcem savladao nemoćnog Nemanju Supića.

Crveno-beli su u poslednjih pet minuta prvog dela meča igrali sa desetoricom, pošto se Srđan Vujaklija požalio na povredu usled jakog udarca koji je dobio.

Nakon drugog gola Kolubare Crvena zvezda je imala nekoliko solidnih prilika za izjednačenje ali je i tim iz Lazarevca pogodio stativu.

U nastavku su crveno-beli nastupili u sastavu: Kahriman, Bogdanović, Maksić, Stojić, Milošević, Račić, An. Luković, Milić, Vučićević, Sikimić i Orlandić.

Najbolju priliku za izjednačenje Crvena zvezda je imala u 67. minutu kada je Predrag Sikimić pogodio stativu, a ponovo je povreda napravila problem pošto je Maksić završio meč deset minuta pre kraja.