Ko je Đorđe Jovanović, strelac za Partizan protiv PAOK-a?

subota 08.10.2016.
21:11

Mladi Đorđe Jovanović je uspeo da postigne gol za Partizan i da smanji prednost PAOK-a na 1:2.

partizan.rs
partizan.rs

PAOK je u prijateljskoj utakmici protiv Partizana u Humskoj vodio sa 2:0 nakon samo 8 minuta, a Marko Nikolić je u drugom poluvremenu dao priliku velikom broju igrača koji nisu imali previše prilike da igraju za Partizan.

Upravo je jedan od njih izašao u prvi plan, radi se o Đorđu Jovanoviću, mladom 17-godišnjem napadaču Partizana.

Ovaj momak je odlično reagovao na asistenciju Alena Stevanovića, spoljnim delom stopala uspeo je da savlada golmana PAOK-a i da donese Partizanu smanjenje rezultata na 1:2.

Ovom momku se predviđa velika karijera, predstavljaju ga kao "razarača" i trebalo bi sa Vlahovićem da čini ubitačni tandem u napadu crno-belih.

Inače, dolazi iz Leposavića, a Iliev je o njemu rekao da ima izuzetan osećaj za gol, što je večeras pokazao.

"Dečko ima neverovatnu ubojitost, to je pokazao na pripremama, a nastavio na reprezentativnim utakmicama kad se vratio sa priprema. Igra sa obe noge, ima izuzetnu skočnost, brzinu, okretnost, opsednut je golom i pokazuje sve karakteristike vrhunskih napadača", rekao je Iliev kada je ovaj momak potpisivao profesionalni ugovor.