Kinez šokirao Kruševljane, Napredak u poslednjim sekundama ispustio pobedu

Beta/DraganGojić/Mo

Protekla dvoipomesečna pauza bila je prilično turbulentna u Napretku iz Kruševca, zbog ostavke prvog čoveka kluba Marka Miškovića, nedugo pošto je angažovan trener Dragan Ivanović, koji je u svom prethodnom mandatu imao dosta uspeha sa ekipom Napretka.

Ipak, večerašnja partija protiv Radničkog iz Niša može da ohrabri Kruševljane i trenera Ivanovića, iako su u nadoknadi vremena ostali bez pobede.

Na kraju, Napredak - Radnički 1:1.

Prvo poluvreme obeležio je isključenje Marija Maslaća, pa je Radnički u nastavak meča ušao sa igračem manje.

Napredak je to iskoristio preko Nenada Gavrića, koji je u 65. minutu doveo domaće u vođstvo od 1:0 i taj rezultat ostao je na snazi sve do isteka poslednjeg minuta nadoknade vremena.

Stvorila se velika gužva pred golom Napretka, a najspretniji u tom metežu u petercu domaćih bio je debitant u dresu Radnikog, Kinez Hao, koji postavlja konačnih 1:1.